direktori Direktori webmel Webmel
Untitled Document
Alamat Telefon Faks Emel (@moe.gov.my)
Bahagian Pengurusan Sekolah Harian
Aras 3 & 4, Blok E2, Kompleks E,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
62604 Putrajaya
03-8884 9370 03-8888 6671 [emel]
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Tuan Haji Aminudin bin Adam Timbalan Ketua Pengarah Pelajaran (Operasi Pendidikan) aminudin.adam +603 8884 9302
Abdul Razak bin Sulaiman Penolong Pengarah (Pegawai Khas) razak.sulaiman +603 8884 9545
Emma Aminah binti A.Rahman S/U Pejabat emma.aminah +603 8884 9302
Fauzy Bin Anuar Pembantu Operasi afauzy +603 8884 9302
Amiruddin bin Mohd Jaih Pemandu amiruddin.jaih +603 8884 9302
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Shaari Bin Osman Pengarah shaari.osman +603 8884 9306
Lili Suriani binti Shukur S/U Pejabat lili.suriani +603 8884 9306
Khairunnisa Binti Hashim Pembantu Operasi khairunisa_hashim +603 8884 9306
Syiful Hadnan B Mohamed Annuar Pemandu syiful.mohamed +603 8883 0671
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Mohd Fuzi bin Mohd Nor Timbalan Pengarah (Dasar) mohd.fuzi +603 8884 9310
Nur Faedzan binti Hussin S/U Pejabat faedzan.hussin +603 8884 9311
Pesol bin Md. Saad Timbalan Pengarah (Sekolah) pesol +603 8884 9313
Rozana 'aili binti Dalip S/U Pejabat rozana.dalip +603 8884 9314
Faridah binti Yang Razali Timbalan Pengarah (Murid) faridah.yang +603 8884 9307
Noraziah binti Yusof S/U Pejabat noraziah.y +603 8884 9317
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Mohammad Yong bin Salleh Ketua Penolong Pengarah yong.salleh +603 8884 9329
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Mohd Sauki Bin Mohamed Ketua Unit msauki.mohamed +603 8883 0673
Noor Asnihan binti Marzuki Pegawai Eksekutif Kanan asnihan.marzuki +603 8884 9366
Siti Zaharah binti Abd. Ghafar Ketua Pembantu Tadbir N28 siti.zaharah +603 88849414
Zainal Abidin bin Ghazali Ketua Pembantu Tadbir N26 zainal.g +603 8884 9404
Fadinor binti Naser Ketua Pembantu Tadbir N22 fadinor.naser +603 8884 9411
Norhaslini binti Mat Esa Pembantu Tadbir norhaslini.matesa +603 8883 0669
Alina binti Mohd Zin Pembantu Tadbir alina.zain +603 8884 9364
Juriah binti Mah Isa Pembantu Tadbir juriah.isa +603 8884 9367
Minah binti Mat Seman Pembantu Tadbir minah +603 8884 0669
Suliza binti Hasan Pembantu Tadbir suliza.hasan +603 8884 9414
Kosong Pembantu Tadbir +603 8884 9414
Aimi binti Saidun Pembantu Operasi aimi +603 8884 9364
Diana binti Idris Pembantu Operasi diana.idris +603 8884 9364
Zulkifli Bin Abdul Roni Pemandu zulkifli.abdul +603 8883 0671
Kosong Pemandu +603 8886 0669
Abdul Jalil bin Husain Pemandu abdul.jalil +603 8883 0671
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Noor Shaliza binti Zulkifli Ketua Unit shaliza +603 8884 9331
Azrin binti Zakaria Penolong Pengarah azrin.a +603 8884 9365
Norhasikin binti Hassan Penolong Akauntan asikin.hassan +603 8884 9460
Ibrahim bin Hassan Pembantu Akauntan (Kewangan) ibrahim.hassan +603 8884 9466
Radziah binti Mohd Sidin Pembantu Tadbir Kewangan W19/W22 radziah.sidin +603 8884 9462
Norshela binti Sani Pembantu Tadbir Kewangan W19/W22 norshela.sani +603 8884 9465
Azilah binti Abdullah Pembantu Tadbir Kewangan W19/W22 azilah +603 8884 9463
Sarinah binti Mahmood Pembantu Tadbir sarinah.mahmood +603 8884 9463
Ahmad Fadhli bin Ibrahim Gred 41 (PRE) fadhli.ibrahim +603 8883 0712
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Ahmad Faris bin Johan Ketua Unit faris.johan +603 8883 0672
Muhammad Hafiz bin Ahmad Hanit Penolong Pengarah hafiz.ahmad +603 8884 9457
Siti Rafidah binti Sariman Penolong Pengarah rafidah.sariman +603 8884 9415
Kosong Penolong Pengarah +603 8884 9443
Azlin bin Sanip Pengelola Kanan azlin.sanip +603 8884 9458
Zaini bin Rajanaludin Pembantu Tadbir zaini.raja +603 8884 9497
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Maheran binti Ab. Rahman Ketua Unit maheran.abrahman +603 8884 9506
Faez Nazhan Phang bin Abdullah Penolong Pengarah faeznazhan +603 8884 9312
Zunaida binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir zunaida.zainal +603 8884 9355
Siti Azirah binti Abu Bakar Pembantu Tadbir sitiazirah.abubakar +603 8884 9563
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Kosong Ketua Penolong Pengarah +603 8884 9324
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Zamzaitul Akmal Hisham bin Ahmad Ketua Unit zamzaitul +603 8883 0789
Noryate binti Muda Penolong Pengarah noryate.muda +603 8884 9354
Intan Suzana binti Abdul Rahman@Abdullah Penolong Pengarah intan.suzana +603 8884 9496
Nora Ernie binti Ismail Pembantu Tadbir nora.ernie +603 8884 9412
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Suriana binti Mohd Asari Ketua Unit suriana7 +603 8884 9470
Fazura binti Mohd Noor Penolong Pengarah fazura.mohd +603 8884 9496
Ilwani binti Mat Isa Pembantu Tadbir ilwani.isa +603 8884 9413
kosong Pembantu Operasi +603 8884 9413
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Shahrunizar binti Mohd Yusoff Ketua Unit shahrunizar.yusoff +603 8884 9356
Nurul Ashiqin binti Abdul Razak Penolong Pengarah nurul.ashiqin +603 8884 9356
Norlaila binti Hashim Penolong Pengarah norlaila.hashim +603 8884 9353
Fairuz Yuhaidi bin Zainal Pembantu Tadbir fairuz.zainal +603 8884 9413
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Haji Habibullah bin Ali Ketua Unit habibullah.ali +603 8884 9441
Nasran bin Haji Rushdi Penolong Pengarah nasran.rushdi +603 8883 0600
Noor Azlee bin Juma'ah Penolong Pengarah azlee.jumaah +603 8884 9345
Siti Misiah binti Maridi Pembantu Tadbir siti.misiah +603 8884 9440
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Dr. Jafri bin Abu Ketua Penolong Pengarah jafri.abu +603 8884 9333
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Haji Zanol bin Hj Awang Ketua Unit zanol.awang +603 8884 9332
Azlanrasol bin Abd. Rahman Penolong Pengarah azlanrasol +603 8884 9459
Mohd Fauzi Raveendran bin Abdullah Penolong Pengarah fauzi.raveendran +603 8884 9349
Nagaretnam a/l Muthayan Penolong Pengarah nagaretnam.m +603 8884 9499
Ramdani bin Mohd Suhud Penolong Pengarah ramdani.suhud +603 8883 0652
Shamsiah binti Ishak Pengelola Kanan shamsiah.ishak +603 8884 9347
Kosong Pengelola Kanan +603 8884 9351
Choo Soun Foong Pengelola Kanan choo.sf +603 8884 9469
Noor Faizah binti Mohd. Kamal Pembantu Tadbir faizah.kamal +603 8884 9499
Noraini binti Ariffin Pembantu Tadbir norainiariffin +603 8884 9350
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Kosong Ketua Unit +603 8884 9444
Lee Choong Yew Penolong Pengarah choongyew.lee +603 8884 9348
Mohd Zafrol bin Abdullah Penolong Pengarah zafrol.abdullah +603 8884 9469
Munira binti Mahmad Pembantu Tadbir munira.mahmad +603 8884 9498
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Haris bin Yahaya Ketua Unit haris.yahaya +603 8884 9326
Badrulhisam bin Abdul Ghani Penolong Pengarah badrulhisam.abdul +603 8884 9346
Sahariah binti Shamsuddin Pengelola Kanan sahariah +603 8884 9382
Kosong Pengelola Kanan +603 8884 9456
Zaleha binti Haji Ismail Pembantu Tadbir zaleha.ismail +603 8884 9500
kosong Pembantu Operasi +603 8884 9500
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Dr. Rodiah binti Idris Ketua Penolong Pengarah rodiah.idris +603 8884 9334
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Marziaton binti Daud Ketua Unit marziaton.daud +603 8884 9375
Noor Azah Binti Yahaya Pembantu Tadbir noorazah +603 8884 9420
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Mohd Azril bin Othman Ketua Unit azril.othman +603 8884 9359
Kosong Pembantu Tadbir +603 8884 9420
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Hajah Juraida binti Umat@Bidin Ketua Penolong Pengarah juraida.umat +603 8884 9555
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Saiful Bahari bin Mohamad Ketua Unit saiful.bahari +603 8884 9561
Norpizah binti Hashim Penolong Pengarah norpizah.hashim +603 8884 9489
Sheharezan bin Mahmud Pembantu Tadbir sheharezan +603 8884 9597
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Aimy Aidora Binti Mohamed Ketua Unit aimyaidora.mohd +603 8884 9561
Mohamad Hizal bin Talib Penolong Pengarah hizal.talib +603 8884 9367
Ismaisham bin Ismail Penolong Pengarah ismaisham +603 8884 9470
Hasliza binti Md. Ali Pembantu Tadbir hasliza.ali +603 8883 0649
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Noor Akmar binti Jais @ Mat Jaih Ketua Unit akmar.jais +603 8884 0648
Nooren Zeeana binti Azis Penolong Pengarah nooren.zeeana +603 8884 6972
Aini Salwa binti Ramely Pembantu Operasi ainisalwa.remely +603 8884 9581
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Kosong Ketua Unit
Adnan bin Ahmad Penolong Pengarah adnan.ahmad +603 8884 9562
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Cyril Christopher Singham Ketua Penolong Pengarah cyril +603 8884 6962
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Zariana binti Abdullah Ketua Unit zariana +603 8884 9433
Nurhayati binti Haji Md Noh Penolong Pengarah nurhayati.mdnoh +603-8884 9376
Salwana binti Silaluddin Penolong Pengarah salwana.s +603 8884 9435
Kosong Penolong Pengarah +603 8884 9433
Rozaime Hanabi bin Mohamed Penolong Pengarah rozaime.h +603 8884 9434
Mohamad Afiq bin Mohamad Azmi Pembantu Tadbir afiq.azmi +603 8883 0721
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Mazzleza binti Ab. Wahab Ketua Unit mazzleza.wahab +603 8883 0636
Arfah binti Abdul Halim Penolong Pengarah arfah.halim +603 8884 9528
Mohamad Aidil bin Abu Bakar Penolong Pengarah mohamad.aidil +603 8884 9377
Zurina Binti Ahmad Omar Penolong Pengarah zurina.omar +603 8884 9318
Rogayah binti Mat Salleh Penolong Pengarah rogayah.salleh +603 8884 9403
Mohd Fadly bin Saidin Penolong Pengarah fadly.saidin +603 8884 6955
Nik Kasma binti Nik Mahmud Nik Mahmud Pembantu Tadbir nik.kasma +603 8883 0721
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Tuan Haji Ab. Rahim bin Othman Ketua Penolong Pengarah ab.rahim +603 8884 9323
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Saiful Effendi bin Mohd Zahari Ketua Unit saiful.zahari +603 8884 9445
Mohd Pilus bin Abdullah Penolong Pengarah pilus.abdullah +603 8884 9407
Rogayah binti Muhamad Pembantu Tadbir rogayah.muhamad +603 8884 9383
Muhammad Faisal bin Mohd. Zaini Pembantu Operasi faisal.zaini +603 8884 9401
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Abdul Rahim bin Mohidin Ketua Unit rahim.mohidin +603 8884 9472
Wan Ahmad Fakhrurrazi bin Wan Yusoff Penolong Pengarah a.fakhrurrazi +603 8884 9339
Mohamad Khairil Faiz bin Saad Penolong Pengarah khairil.faiz +603 8884 9451
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Ahmad Fauzi bin Mohammad Ketua Unit ahmad.fauzi +603 8884 9449
Siti Norfiza Eryani binti Muslil Penolong Pengarah norfiza.muslil +603 8884 9389
Noor Aisyah binti Mohd Arif Pembantu Tadbir (PRE) aisyah.arif +603 8884 9401
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Nadzman bin Radzaly Ketua Penolong Pengarah nadzman.radzaly +603 8884 9322
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Haji Zafrullah bin Shamsuddin Ketua Unit zafrullah +603 8883 0640
Sanoyah binti Yusof Pengelola Kanan sanoyah.yusof +603 8884 9388
Zakirin bin Zakaria Pengelola Kanan zakirin.zakaria +603 8884 9387
Haji Pikeri bin Ahmad Pembantu Tadbir pikeri +603 8884 9341
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Hajah Salina binti Baharom Ketua Unit salina.baharom +603 8884 9393
Jahleha binti Yusof Penolong Pengarah jahleha.yusof +603 8884 9396
Azlan bin Samad Pengelola Kanan azlan.samad +603 - 8884 9395
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Hairunizad bin Haron Penolong Pengarah hairunizad.haron +603 8884 9408
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Haji Bahrin bin Masduki Ketua Unit bahrin +603 8884 9390
Juraidah binti Jalaluddin Penolong Pengarah juraidah.jalaluddin +603 8884 9409
Mazni binti Mohd. Tahir Pembantu Tadbir MAZNI +603 8884 9432
Faridah binti Hashim Pembantu Operasi faridah.hashim +603 8884 9394
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Tuan Haji Mohd. Sohimi bin Othman Ketua Penolong Pengarah mohd.sohimi +603 8884 9556
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Dr. Satilawati binti Ramli Ketua Unit satilawati.ramli +603 8883 9572
Mardziah binti Abdullah Penolong Pengarah mardziah.a +603 8883 0667
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Norshyafini binti Abu Mansor Ketua Unit shyafini +603 8883 0668
Mohd Razin bin Abd. Rashid Penolong Pengarah mrazin.abdrashid +603 8884 9479
Kosong Penolong Pengarah +603 8884 9577
Noor Azilah binti Ismail Penolong Pengarah noor.azilah +603 8884 9569
Fathiah binti Ahmad Pembantu Tadbir fathiah.ahmad +603 8884 9576
Nor Faezah binti Maamor Pembantu Tadbir (PRE) faezah.maamor +603 8884 9585
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Tuan Haji Ibrahim bin Abdul Ketua Penolong Pengarah ibrahim.abdul +603 8884 9344
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Kosong Ketua Unit 603-88849572
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Kosong Ketua Unit 603-88849584
Maskhaiza Shima binti Abdul Khalid Pembantu Tadbir maskhaiza.khalid +603 8883 7005
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Zulkernai bin Fauzi Pengetua PPPS DG52 zlkr9f@yahoo.com
Rozinah binti Husain Penolong Kanan Pentadbiran PPPS DG48
Amat Roslan bin Abdul Rahman Penolong Kanan Hal Ehwal Murid PPPS DG48 amatroslan@gmail.com
Hasnita @ Halina binti Hasmat Penolong Kanan Kokurikulum PPPS DG48
Nadiatul Farhana binti Mat Sihap Kaunselor PPPS DG41
Fatin Nur Syafiqah binti Abdul Mutalib PPPS DG41
Remyhano bin Yusof PPPS DG41 remyh_8444@yahoo.com
Norita binti Masek PPPS DG41 norita.masek79@yahoo.com 019-3726059
Mohd Fauzi bin Abdul Halim Ustaz PPPS DG41
Mohd Faizal bin Sukri PPPS DG41
Haslina binti Ismail PPPS DG41 Haslinaismail88@gmail.com 013-3383147
Irnawati binti Chanmekun PPPS DG41 irnachan@gmail.com 018-2639294
Nurul Fazhida binti Othman PPPS DG41 fazhida_81@yahoo.com 012-9588768
Farisha Assila binti Saharudin PPPS DG41
Rabiul Hayatun binti Abd Hamid Ustazah PPPS DG41 spring_season84@yahoo.com 017-2813116
Nursyafiqah Fatin binti Yaacob PPPS DG41
Hasnah binti Hashim Pembantu Tadbir N22 (KUP) 017-3087680
Nor Adibah binti Miskan Pembantu Operasi eibaakmal_8485@yahoo.com 012-7954246
Shukor bin Salleh Pemandu R11
Norulnizam bin Musa Pemandu R11
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Kaunter Utama Aras 4 +603 8884 9370
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Sektor Pentadbiran, Kewangan dan ICT (SPKICT) +603 8884 9503
Sektor Pengoperasian Dasar dan Keurusetiaan (SPDK) +603 8884 9413
Sektor Pengurusan Sekolah (SPS) +603 8884 9500
Sektor Pengurusan Akademik Tingkatan Enam +603 8884 9420
Sektor Pembelajaran +603 8884 9597
Sektor Pengurusan Prasekolah (SPPra) +603 8884 9585
Sektor Pengurusan Kaunseling dan Disiplin (SPKD) +603 8884 9501
Sektor Pengurusan Kesihatan, Intervensi dan Asrama (SPKIA) +603 8884 9441
Sektor Pengurusan PERMATA (SP) +603 8884 9362
Sektor Pengurusan Transformasi Pendidikan Daerah (DTP) +603 8883 0651
Talian Hotline KPM (KPKPM) +603 7723 7070
Talian Aduan Disiplin Murid +603 8888 6749
Nama Jawatan Emel (@moe.gov.my) Telefon
Pejabat TKPPM Sektor Operasi Pendidikan +603 8884 6680
Sektor Pentadbiran, Kewangan dan ICT +603 8884 9315
Unit Kewangan (Sektor PKICT) +603 8884 9308
Sektor Pengoperasian Dasar dan Keurusetiaan (SPDK) +603 8884 9416
Sektor Pengurusan Sekolah (SPS) +603 8884 6673
Sektor Pengurusan Akademik (SPA) +603 8884 9553
Sektor Pengurusan PraSekolah +603 8884 9493
Sektor Pengurusan Kesihatan, Intervensi dan Asrama (SPKIA) +603 8884 9376
Sektor Pengurusan Kaunseling dan Disiplin (SPKD) +603 8884 9342
Sektor Pengursan PERMATA(SP) +603 8884 9418
Unit Aduan Disiplin Murid(Sektor Pengurusan Kaunseling dan Disiplin) +603 8888 6681


Masa Capaian : 2.22 s.

Murid/Pelajar/Pelatih
Orang Awam
Warga KPM
Pilihan Warna: yellow green red
Saiz Tulisan:
A- A A+
Jenis Tulisan: